• Ogłoszenia parafialne

Przeczytać koniecznie...

1. Bardzo dziękuję za ofiary składane w minioną niedzielę na witraż poświęcony św. Maternusowi. Zebraliśmy do puszek 756 zł i 5 euro. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.
2. W najbliższy piątek, 27 września, w naszej parafii przypada dzień tzw. „WIECZYSTEJ ADORACJI” W związku z tym Msza św. poranna w tym dniu o godz. 9:00. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i całodzienna adoracja do godz. 18:00. PORZĄDEK ADORACJI:
10:00-11:00 KLONOWA, JAWOROWA, KOPERNIKA, ŚWIERKOWA,
11:00-12:00 MORAWKA, AKACJOWA, STRONIE-WIEŚ, GÓRNA, SPORTOWA,
12:00-13:00 STRACHOCIN, GOSZÓW, KOŚCIELNA, SZKOLNA,
13:00-14:00 HUTNICZA, ZIELONA, DOLNA, POLNA, OKRĘŻNA,
14:00-15:00 KOŚCIUSZKI, TURYSTYCZNA,
15:00-16:00 NADBRZEŻNA, MICKIEWICZA,
16:00-17:00 KRÓTKA, ŻEROMSKIEGO,
17:30 WSPÓLNA MODLITWA RÓŻAŃCOWA
Zapraszamy na chwilę modlitwy przed Jezusem w Najświętszym Sakramencie.
3. W ramach obchodów święta św. Stanisława Kostki w sobotę, 28 września, organizujemy zabawę /dyskotekę/ dla dzieci w salce katechetycznej. Zabawa przy muzyce „na żywo” , liczne konkursy z nagrodami, poczęstunek, napoje. Zabawa dla wszystkich chętnych dzieci. W zakrystii, w szkole i w przedszkolu można odebrać formularz zgody rodziców na zabawę. Zapraszamy. W czasie zabawy rodziców zapraszamy na kawę.
4. W czwartek, 26 września, zapraszamy rodziców /potrzebni też mężczyźni/ do pomocy w przygotowaniu sali na zabawę. Prosimy też rodziców i osoby chętne o pomoc w organizacji i przeprowadzeniu dyskoteki dla naszych dzieci.
5. We wtorek, 24 września, zapraszamy młodzież w każdym wieku na Mszę św. o godz. 18:00 i pierwsze spotkanie modlitewne. Spotkania te będą się odbywać cyklicznie w każdy wtorek. Co drugi wtorek będą specjalne konferencje prowadzone przez ciekawych ludzi. Zapraszamy.
6. Wspólnota HALLELUJAH zaprasza na spotkanie modlitewne w każdą środę na godz. 19:00 do salki katechetycznej. Wcześniej o 18:00 Msza św. w kościele.
7. W każdy czwartek, o godz. 18:00 w kawiarence św. Maternusa spotkanie naszej scholii parafialnej. Zapraszamy chętne dzieci do scholi.
8. W sobotę, 5 października, zapraszamy na Diecezjalną Pielgrzymkę Róż Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej Bardzkiej Strażniczki Wiary Świętej. Koszt wyjazdu 25 zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej do przyszłej soboty 28 września.
9. Msze św. w tygodniu o godz. 7:00 i 18:00. W środę o godz. 18:00 nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. W czwartek o godzinie 17:30 – Godzina Święta. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św. Zapraszamy. Spowiedź św. codziennie przed Mszą św. poranną i wieczorną, w niedzielę przed każdą Mszy św.
10. Dziękujemy wszystkim za przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii.
11. Poszukujemy osoby chętnej podjąć się funkcji ORGANISTY w naszej parafii.
12. Zachęcam do odwiedzenia naszej agendy, gdzie można nabyć różne artykuły, i prasę katolicką, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Niedzielę.
13. Zachęcamy dzieci i młodzież do zostania ministrantem lub ministrancką. Zbiórka ministrantów w soboty o godz. 11:00. Można się zapisać w zakrystii.
Posted on 2019 09 22 by Marek

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 13 ... 15 ... 17 ... 19 ... 21 ... 23 ... Next >>