• Ogłoszenia parafialne

Przeczytać koniecznie...

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 12:00 zmiana tajemnic różańcowych.
2. W piątek, pierwszy miesiąca, okazja do Spowiedzi św. od godz. 17:30. Zapraszamy dzieci młodzież i dorosłych. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
3. W piątek, 7 sierpnia, przed południem Ks. Proboszcz odwiedzi swoich chorych.
4. Serdecznie zapraszamy do udziału w 17 Pieszej Pielgrzymce Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę. W tym roku z wiadomego powodu, na pielgrzymi szlak wyruszają tylko księża przewodnicy. My uczestniczymy w pielgrzymce duchowo. Codziennie do soboty, 8 sierpnia, włącznie o 17:30 modlitwa różańcowe w intencji pielgrzymów również duchowych, o 18:00 Msza św., po Mszy św. wychodzimy do groty Matki Bożej koło kościoła. Tam modlitwa w naszych intencjach i Apel Jasnogórski. Zapraszam wszystkich do wspólnego modlitewnego pielgrzymowania.
5. Trwają wakacje, wszystkim naszym parafianom wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego wypoczynku i dobrej pogody. W naszej parafii witamy miłych gości i życzymy miłego wypoczynku i pobytu w naszych stronach.
6. W czasie wakacji nie ma Mszy św. porannej. Msza św. w dni powszednie codziennie o godz. 18:00. W niedzielę Msze św. w porządku normalnym czyli 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00. Spowiedź św. przed każdą Mszą św. W czasie wakacji kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. wieczornej. Również w czasie wakacji kościół jest otwarty od godz. 9:00 do Mszy św. wieczornej.
7. W środę o godz. 18:00 nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. W czwartek o godzinie 17:00 – Godzina Święta, czyli wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Zakończenie adoracji Koronką do Bożego Miłosierdzia następnie Msza św. W tym dniu szczególnie modlimy się za powołanych do służby w Kościele i o nowe święte powołania kapłańskie i zakonne.
8. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych. Intencje mszalne można zamawiać w zakrystii po każdej Mszy św., jak również w kancelarii parafialnej.
9. Zachęcam do odwiedzenia naszej agendy, gdzie można nabyć różne artykuły, np. artykuły do Pierwszej Komunii Św. i inne, oraz najnowszą prasę katolicką, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Niedzielę. Zapraszamy.
10. Przypominamy że w przyszłą niedzielę, 9 sierpnia, drugą miesiąca, ofiary składane na tacę przeznaczone są na potrzeby remontowe w naszej parafii.
11. Dziękujemy wszystkim za posprzątanie i przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii.

Posted on 2020 08 03 by Marek

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 13 ... 15 ... 17 ... 19 ... 21 ... 23 ... 25 ... 27 ... 29 ... 31 ... 33 ... 35 ... 37 ... 39 ... 41 ... 43 ... 45 ... 47 ... 49 ... 51 ... 53 ... 55 ... 57 ... 59 ... 61 ... 63 ... Next >>