• Ogłoszenia parafialne

Przeczytać koniecznie...

1. W dzisiejszą niedzielę po Mszach św. odbędzie się promocja książek dr Wandy Półtawskiej, wieloletniej współpracownicy św. Jana Pawła II, cudownie uzdrowionej przez św. o. Pio. Jej książka o życiu rodzinnym i małżeńskim zatytułowana „Uczcie się kochać” jest poradnikiem dla małżeństw, rodziców i młodzieży, pełnym przykładów z życia. Książki do nabycia przy wyjściu z kościoła.
2. W dzisiejszą niedzielę, drugą miesiąca, ofiary składane na tacę przeznaczone są na potrzeby remontowe w naszej parafii. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.
3. Trwają wakacje, wszystkim naszym parafianom wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego wypoczynku i dobrej pogody. W naszej parafii witamy miłych gości i życzymy miłego wypoczynku i pobytu w naszych stronach.
4. W przyszłą niedzielę ,21 lipca, w związku z przydającym wspomnieniem św. Krzysztofa – Patrona Kierowców po każdej Mszy Świętej odbędzie się poświęcenie wszystkich pojazdów na parkingu przy kościele. Po Mszach św. o godz. 10:30 i 12:00 przy okazji poświęcenia pojazdów odbędą się spotkania ze służbami mundurowymi związane z naszym bezpieczeństwem na drodze. Będą też niespodzianki. W czasie poświecenia będą zbierane ofiary na środki transportu dla misjonarzy.
5. Serdecznie zapraszamy do udziału w 16 Pieszej Pielgrzymce Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę. Zapisy w ośrodkach pielgrzymkowych. Szczegóły na plakacie w gablocie i stronie internetowej diecezji świdnickiej. Zachęcamy także do udziału w pielgrzymce duchowo. Zapraszamy do tak zwanej grupy duchowego wsparcia. Zapisy w zakrystii. Przy zapisie można złożyć dobrowolną ofiarę na rzecz pielgrzymki.
6. W środę o godz. 18:00 nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. W czwartek o godzinie 17:30 – Godzina Święta, czyli wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św. Zakończenie adoracji Koronką do Bożego Miłosierdzia następnie Msza św. W tym dniu szczególnie modlimy się za powołanych do służby w Kościele i o nowe święte powołania kapłańskie i zakonne
7. W czasie wakacji nie ma Mszy św. porannej. Msza św. w dni powszednie codziennie o godz. 18:00. W niedzielę Msze św. w porządku normalnym czyli 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00. Spowiedź św. przed każdą Mszą św. W czasie wakacji kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. wieczornej. W czasie wakacji kościół jest otwarty od godz. 9:00 do Mszy św. wieczornej.
8. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych. Intencje mszalne można zamawiać w zakrystii po każdej Mszy św., jak również w kancelarii parafialnej.
9. Zachęcam do odwiedzenia naszej agendy, gdzie można nabyć różne artykuły, i prasę katolicką, Gościa Niedzielnego, Niedzielę. Prasa katolicka do nabycia również przy wyjściach z kościoła. W agendzie do nabycia PISMO ŚWIĘTE, „Dzienniczek św. siostry Faustyny i „O naśladowaniu Chrystusa” Tomasza a Kempis.
10. Dziękujemy wszystkim za przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii.

W tym tygodniu w kościele obchodzimy wspomnienie:
- poniedziałek; ŚW. BONAWENTURY, BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA,
- wtorek; NAJŚWIĘTSZEJ MARYI Z GÓRY KARMEL tzw. M.B. SZKAPLERZNEJ.
Posted on 2019 07 14 by Marek

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 13 ... 15 Next >>