• Ogłoszenia parafialne

Przeczytać koniecznie...

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO - 11.04.2021
1. Dziś w „Godzinę Miłosierdzia” o godz. 15:00 w naszym kościele wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólne nabożeństwo. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. W przyszłą niedziele obchodzić będziemy niedzielę biblijną.
2. Przypominamy, że na terytorium Polski można codziennie uzyskać odpust zupełny za pobożne odmówienie koronki do Bożego Miłosierdzia w kościele lub kaplicy przed Najświętszym Sakramentem wystawionym lub w tabernakulum.
3. W przyszłą niedzielę, 18 kwietnia, po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie w kościele dla rodziców dzieci, które w maju mają przystąpić do pierwszej Spowiedzi i Komunii św. Bardzo ważne spotkanie proszę o obecność.
4. W środę, 14 kwietnia, przypada ustanowione przez Sejm RP, ŚWIĘTO CHRZTU POSLKI. Za to wydarzenie i za wydarzenie naszego Chrztu Św. będziemy dziękować Bogu w czasie Nowenny do M.B Nieustającej Pomocy o godz. 18:00. Następnie w czasie Mszy św. odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych.
5. W czwartek, 15 kwietnia, o 17:30, wspólna modlitwa różańcowa do 7 Boleści Maryi. W piątek, 16 kwietnia, po Mszy św. o 18:00 wspólna Koronka do św. Jana Pawła II.
6. W dni powszednie Msze św. o godz. 7:00 i 18:00. Spowiedź św. codziennie przed Mszą św. poranną i wieczorną, w niedzielę w czasie każdej Mszy św. W środy Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. W czwartki od godz. 17:00 do 18:00 – Godzina Święta, czyli możliwość indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu, którą kończymy Koronką do Bożego Miłosierdzia. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św. od godz. 17:30. Codziennie w dni powszednie o 17:30, a w niedzielę po Mszy św. porannej modlimy się w kościele wspólnie na Różańcu. Zapraszamy Róże Różańcowe i wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy.
7. Zachęcam do odwiedzenia naszej agendy parafialnej, gdzie można nabyć m. in. artykuły związane z Sakramentem Chrztu Św. Sakramentem Pierwszej Komunii Św. oraz prasę katolicką, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Niedzielę. Zapraszamy.
8. W dzisiejszą niedzielę, drugą miesiąca, taca przeznaczona jest na potrzeby remontowe w naszej parafii. W zeszłym miesiącu zebraliśmy 2426zł. „Bóg zapłać” za ofiary złożone dziś i w zeszłym miesiącu.

Count of comments: 0
Posted on 2021 04 11 by Marek