• Ogłoszenia parafialne

Przeczytać koniecznie...

XVII Niedziela Zwykła - 26.07.2020
1. Dzisiaj również dla chętnych możliwość poświęcenia pojazdów na parkingu przy kościele po każdej Mszy Świętej. W czasie poświecenia zbieramy ofiary na środki transportu dla misjonarzy. Oddając się pod opiekę św. Krzysztofa, podczas kierowania pojazdami, pamiętajmy o rozwadze i ostrożności.
2. W przyszłą niedzielę, 2 sierpnia, pierwszą miesiąca, po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 12:00 zmiana tajemnic różańcowych.
3. W tym tygodniu codziennie, oprócz czwartku, po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
4. Serdecznie zapraszamy do udziału w 17 Pieszej Pielgrzymce Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę. W tym roku z wiadomego powodu, na pielgrzymi szlak wyruszają tylko księża przewodnicy. My będziemy uczestniczyć w pielgrzymce duchowo codziennie od 31 lipca do 9 sierpnia. Codziennie od piątku o 17:30 modlitwa różańcowe w intencji pielgrzymów również duchowych, o 18:00 Msza św., po Mszy św. będziemy wychodzić do groty Matki Bożej koło kościoła. Tam modlitwa w naszych intencjach i Apel Jasnogórski. Zapraszam wszystkich do wspólnego modlitewnego pielgrzymowania.
5. W sobotę, 1 sierpnia, pierwszą miesiąca, nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17:15. Wystawienie Najświętszego Sakramentu, wspólna modlitwa różańcowa, piętnastominutowe wspólne rozmyślanie. Okazja do Spowiedzi św. wyjątkowo przed nabożeństwem. Zapraszamy.
6. Ks. Tomasz odwiedzi swoich chorych w pierwszą sobotę września. Ks. Proboszcz odwiedzi swoich chorych, 7 sierpnia, w pierwszy piątek miesiąca.
7. Trwają wakacje, wszystkim naszym parafianom wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego wypoczynku i dobrej pogody. W naszej parafii witamy miłych gości i życzymy miłego wypoczynku i pobytu w naszych stronach.
8. W czasie wakacji nie ma Mszy św. porannej. Msza św. w dni powszednie codziennie o godz. 18:00. W niedzielę Msze św. w porządku normalnym czyli 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00. Spowiedź św. przed każdą Mszą św. W czasie wakacji kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.
Również w czasie wakacji kościół jest otwarty od godz. 9:00 do Mszy św. wieczornej.
9. W środę o godz. 18:00 nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. W czwartek o godzinie 17:00 – Godzina Święta, czyli wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Zakończenie adoracji Koronką do Bożego Miłosierdzia następnie Msza św. W tym dniu szczególnie modlimy się za powołanych do służby w Kościele i o nowe święte powołania kapłańskie i zakonne.
10. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych. Intencje mszalne można zamawiać w zakrystii po każdej Mszy św., jak również w kancelarii parafialnej.
11. Zachęcam do odwiedzenia naszej agendy, gdzie można nabyć różne artykuły, np. artykuły do Pierwszej Komunii Św. i inne, oraz najnowszą prasę katolicką, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Niedzielę. Zapraszamy.
12. Dziękujemy wszystkim za posprzątanie i przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii.

Count of comments: 0
Posted on 2020 07 26 by Marek