Parafia pw. MB Królowej Polski i św. Maternusa

w Stroniu Śląskim

  • Ogłoszenia parafialne

    Przeczytać koniecznie...

     

IV Niedziela Zwykła - 03.02.2019 r.
1. Dzisiaj, w pierwszą niedzielę miesiąca, po Mszach św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Trwają ferie zimowe. Wszystkim udającym się na wypoczynek życzmy wielu dobrych chwil, a miłych gości witamy w naszej parafii i życzymy dobrego wypoczynku w naszych stronach. Dziś po Mszy św. o godz. 12:00 zmiana tajemnic różańcowych. Zapraszamy Róże Różańcowe.
2. Od jutra do soboty będą odbywały się półkolonie dla dzieci z klas od pierwszej do szóstej w salkach przy plebanii w godzinach od 8:00 do 14:00. Półkolonie odbywają się pod hasłem; „BEZPIECZNE FERIE Z MATKĄ BOŻA I ŚW. MATERNUSEM. Jutro, poniedziałek, rozpoczęcie półkolonii Mszą Św. o godz. 9:00. Zachęcamy wolontariuszy do pomocy w przeprowadzeniu półkolonii. Jutro nie będzie Mszy św. porannej o godz. 7:00.
3. Ks. Proboszcz odwiedzi swoich chorych w piątek 8 lutego od godz. 8:30.
4. Bardzo proszę, aby osoby które zapisały się na wyjazd do Łeby wpłacały kolejną ratę 300 zł., jak również tych którzy jeszcze nie dokonali wpłaty aby również dokonali wpłat.
5. W dni powszednie Msze św. o godz. 7:00 i 18:00. Spowiedź św. codziennie przed Mszą św. poranną i wieczorną, w niedzielę w czasie każdej Mszy św. W środy Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po niej Msza św. wieczorna. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałki i piątki od godz. 16:00 do godz. 17:00, a w soboty od godz. 8:00 do godz. 9:00. Zapraszamy.
6. W czwartki o godzinie 17:30 – Godzina Święta, czyli wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja którą kończymy Koronką do Bożego Miłosierdzia. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św. Zapraszamy. Szczególną modlitwą otaczamy powołanych do służby w Kościele i modlimy się o święte i dobre powołania kapłańskie i zakonne.
7. W agendzie parafialnej do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela, Pismo Święte, albumy, różańce, znicze, wkłady i wiele innych artykułów. Zachęcam do odwiedzenia naszej agendy.
8. Bardzo dziękujemy wszystkim za przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii, oraz za posprzątanie kościoła. „Bóg zapłać”. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wczoraj pomogli przy rozebraniu dekoracji świątecznych. Wielkie „Bóg zapłać” za pomoc.
9. Rozpoczęła się wycinka drzew na cmentarzu parafialnym. Prosimy o nie wchodzenie na cmentarz w czasie trwania prac.
10. Przyszła niedziela, 10 lutego, jest drugą niedzielą miesiąca. Przypominamy że taca z tej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby remontowe w naszej parafii.
NA DOBRĄ NIEDZIELĘ I CAŁY TYDZIEŃ WSZYSTKIM OBECNYM SZCZĘŚĆ BOŻE !!
Count of comments: 0
Posted on 2019 02 10 by Marek
Powered by CuteNews
Copyright(c) MABU MEDIA Mariusz Burszta, Marek Stocki.