Parafia pw. MB Królowej Polski i św. Maternusa

w Stroniu Śląskim

  • Ogłoszenia parafialne

    Przeczytać koniecznie...

     

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA - 07.07.2024r.
1. Dzisiaj w pierwszą niedzielę miesiąca, po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 8:00 zmiana tajemnic różańcowych.
2. Trwają wakacje, wszystkim naszym parafianom wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego wypoczynku i dobrej pogody. W naszej parafii witamy miłych gości, życzymy miłego wypoczynku i pobytu w naszych stronach.
3. W czasie wakacji Msza św. w dni powszednie codziennie od poniedziałku do piątku tylko o godz. 18:00, w soboty Msze św. o godz. 7:00 i 18:00. W niedzielę Msze św. w porządku normalnym czyli 8:00, 10:30, 12:00 i 18:00. Spowiedź św. przed każdą Mszą św. W czasie wakacji kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. wieczornej. Również w czasie wakacji kościół będzie otwarty od godz. 9:00 do Mszy św. wieczornej.
4. Zapraszamy na wspólne adoracje Najświętszego Sakramentu, które odbywają się we wtorki po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
5. W środę o godz. 18:00 nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. Codziennie w dni powszednie o 17:30, a w niedzielę po Mszy św. porannej modlimy się w kościele wspólnie na Różańcu. Zapraszamy Róże Różańcowe i wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy.
6. W sobotę, 13 lipca, o godz.17:30 nabożeństwo fatimskie. Rozpoczniemy różańcem fatimskim, następnie Msza św. i procesja fatimska z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
7. Przypominamy, że w przyszłą niedzielę, 14 lipca, drugą miesiąca, ofiary składane na tacę przeznaczone są na potrzeby remontowe w naszej parafii.
8. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych. Intencje mszalne można zamawiać w zakrystii po każdej Mszy św. w kancelarii parafialnej.
9. Zachęcam do odwiedzenia naszej agendy parafialnej, gdzie można nabyć m. in. artykuły związane z Sakramentem Chrztu Św. oraz prasę katolicką, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Niedzielę. Zapraszamy.
10. Dziękujemy wszystkim za posprzątanie i przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii.
11. W piątek,12 lipca 2024r., od godz. 14:00 w przychodni „MEDICUS” przy ul. Nadbrzeżnej 14 w Stroniu Śląskim odbędą się badania USG DOPPLER przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, nerek, płuc, stawów piersi oraz echo serca. Badania są odpłatne. Szczegóły w przychodni i na plakatach.

NA DOBRĄ NIEDZIELĘ I CAŁY TYDZIEŃ WSZYSTKIM OBECNYM SZCZĘŚĆ BOŻE !!!
Count of comments: 0
Posted on 2024 07 06 by Marek
Powered by CuteNews
Copyright(c) MABU MEDIA Mariusz Burszta, Marek Stocki.