• Ogłoszenia parafialne

Przeczytać koniecznie...

XIV Niedziela w ciągu roku - 04.07.2021
1. Dzisiaj w pierwszą niedzielę miesiąca, po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 12:00 zmiana tajemnic różańcowych.
2. Rozpoczęły się wakacje, wszystkim naszym parafianom wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego wypoczynku i dobrej pogody. W naszej parafii witamy miłych gości i życzymy miłego wypoczynku i pobytu w naszych stronach.
3. W czasie wakacji nie ma Mszy św. porannej. Msza św. w dni powszednie codziennie o godz. 18:00. W niedzielę Msze św. w porządku normalnym, czyli 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00. Spowiedź św. przed każdą Mszą św.
4. W czasie wakacji kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. wieczornej 18:40 – 19:00.
5. W czasie wakacji kościół jest otwarty od godz. 9:00 do Mszy św. wieczornej.
6. W środę o godz. 18:00 nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. W czwartek od 17:00 do 18:00 Godzina Święta, czyli wystawienie Najświętszego Sakramentu i indywidualna adoracja. W czasie adoracji od 17:30 okazja do Spowiedzi św. Zakończenie adoracji Koronką do Bożego Miłosierdzia następnie Msza św. Naszą modlitwą otaczamy powołanych do służby w Kościele modlimy się o święte i dobre powołania kapłańskie i zakonne.
7. Codziennie w dni powszednie o 17:30, a w niedzielę po Mszy św. porannej modlimy się w kościele wspólnie na Różańcu. Zapraszamy Róże Różańcowe i wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy.
8. Przypominamy, że w przyszłą niedzielę, 11 lipca, drugą miesiąca, ofiary składane na tacę przeznaczone są na potrzeby remontowe w naszej parafii.
9. Zachęcam do odwiedzenia naszej agendy parafialnej, gdzie można nabyć m. in. artykuły związane z Sakramentem Chrztu Św. Sakramentem Pierwszej Komunii Św. oraz prasę katolicką, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Niedzielę. Zapraszamy.
10. Dziękujemy wszystkim za posprzątanie i przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii.
11. Stroński Dom Kultury tzw. CETiK zaprasza na „ŚNIEŻNICKI RYNECZEK” czyli jarmark produktu lokalnego. Wystawcom zapewnione będzie bezpłatne miejsce do wystawienia produktów. Jarmark odbędzie się w czwartek, 8 lipca, w godz. 17:00 – 19:00 w parku miejskim. Zapraszamy.

Count of comments: 0
Posted on 2021 07 05 by Marek