XXI Niedziela Zwykła - 23.08.2020
1. Trwają jeszcze wakacje, wszystkim naszym parafianom wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego wypoczynku i dobrej pogody. W naszej parafii witamy miłych gości i życzymy miłego wypoczynku i pobytu w naszych stronach
2. W środę, 26 sierpnia, uroczystość NMP Częstochowskiej. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00 w czasie której odnowimy śluby jasnogórskie.
3. Miesiąc sierpień, to tradycyjny miesiąc trzeźwości. Zachęcam tych, którzy mogą i chcą, do podjęcia abstynencji w tym miesiącu w intencji trzeźwości naszego narodu.
4. W czasie wakacji nie ma Mszy św. porannej. Msza św. w dni powszednie codziennie o godz. 18:00. W niedzielę Msze św. w porządku normalnym czyli 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00. Spowiedź św. przed każdą Mszą św. W czasie wakacji kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. wieczornej. Również w czasie wakacji kościół jest otwarty od godz. 9:00 do Mszy św. wieczornej.
5. W środę o godz. 18:00 nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. W czwartek o godzinie 17:00 – Godzina Święta, czyli wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Zakończenie adoracji Koronką do Bożego Miłosierdzia następnie Msza św. W tym dniu szczególnie modlimy się za powołanych do służby w Kościele i o nowe święte powołania kapłańskie i zakonne.
6. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych. Intencje mszalne można zamawiać w zakrystii po każdej Mszy św., jak również w kancelarii parafialnej.
7. Zachęcam do odwiedzenia naszej agendy, gdzie można nabyć różne artykuły, np. artykuły do Pierwszej Komunii Św. i inne, oraz najnowszą prasę katolicką, Gościa Niedzielnego, Niedzielę. Zapraszamy.
8. Poszukujemy osoby chętnej podjąć się funkcji ORGANISTY w naszej parafii.
9. Dziękujemy wszystkim za posprzątanie i przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii.

Posted on 2020 08 22 by Marek