Ogłoszenia duszpasterskie

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO – 20 MAJA 2018 ROKU

 1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończącą okres wielkanocny w Kościele Katolickim. Otwórzmy się na ten wielkanocny dar i tym samym stańmy się świadkami Chrystusowej wiary.
 2. Dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej uroczystość I Komunii św.- 56 dzieci po raz pierwszy przyjmie Pana Jezusa w Komunii św. Msza św. I – Komunijna będzie odprawiona o godz. 10.00. Pozostałe Msze św.: 7.30, 9.00, 12.00 i 18.00.
 3. Nabożeństwo majowe dzisiaj wspólnie z dziećmi komunijnymi o godz.16.00.
 4. Jutro – drugi dzień Zielonych Świątek – święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze Święte o godzinie 9.00 i 18.00. Maryja trwała jednomyślnie na modlitwie z Apostołami, na których zstąpił Duch Święty.
 5. We wtorek na Mszy św. o godzinie 17.00. udzielony będzie sakrament bierzmowania. Uroczystości przewodniczyć będzie Jego Ekscelencja ks. Biskup Adam Bałabuch.
 6. We środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30, a po niej Msza św. wieczorna – zapraszamy Czcicieli Matki Najświętszej. Na godzinę 17.00 zapraszamy naszych drogich parafian na wspólną modlitwę różańcową.
 7. W przyszłą niedzielę Członkowie Rady Parafialnej przeprowadzą kolejną zbiórkę do puszek na pokrycie kosztów remontu dachu i schodów kaplicy pogrzebowej.
 8. W przyszłą niedzielę przy grocie Matki Bożej koło Bolesławowa o godzinie 16.00 zostanie odprawione nabożeństwo majowe. W związku z tym nabożeństwa majowego w naszym kościele nie będzie.
 9. W piątek po Mszy św. wieczornej na plebanii spotkanie Komitetu Organizacyjnego dzieci, które w Boże ciało przeżywać będą rocznicę I Komunii Świętej.
 10. W naszym kościele w maju codziennie odprawiamy nabożeństwa majowe ku czci Matki Najświętszej o godzinie 17.30. Weźmy udział w tym modlitewnym uwielbieniu Matki naszego Pana i naszej. W tak wielu sprawach możemy i powinniśmy prosić o Jej wstawiennictwo!
 11. Dziękujemy za przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii.
 12. W agendzie do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela, Pismo Święte, albumy, znicze, akcesoria I komunijne i wiele innych artykułów.
 13. Zapowiedzi przedmałżeńskie:
 • Tomasz Kujawiak zam. Stronie Śląskie
  Paulina Krzyżak zam. Stronie Śląskie


0 comments on “Ogłoszenia duszpasterskie
2 Pingi/Trackbacki dla "Ogłoszenia duszpasterskie"
 1. […] Opublikowaliśmy również bieżące ogłoszenia duszpasterskie […]

 2. […] Opublikowaliśmy również bieżące ogłoszenia duszpasterskie […]

Dodaj komentarz