Ogłoszenia duszpasterskie

XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 15 LIPCA 2018 ROKU

 1. Dzisiaj Członkowie Rady Parafialnej przeprowadzą kolejną zbiórkę do puszek na pokrycie kosztów remontu dachu i schodów kaplicy pogrzebowej.
 2. Jutro będziemy obchodzić wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z góry Karmel, nazywane inaczej wspomnieniem Matki Bożej Szkaplerznej.
 3. We środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po niej Msza św. wieczorna – zapraszamy Czcicieli Matki Najświętszej. Na godzinę 17.30 zapraszamy naszych drogich parafian na wspólną modlitwę różańcową.
 4. W przyszłą niedzielę w związku z przydającym wspomnieniem św. Krzysztofa – Patrona Kierowców po każdej Mszy Świętej odbędzie się poświęcenie wszystkich pojazdów mechanicznych na parkingu przy kościele. Oddając się mu w opiekę podczas kierowania pojazdami, pamiętajmy o rozwadze i ostrożności.
 5. Serdecznie zapraszamy do udziału w 15 Pieszej Pielgrzymce Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę do tak zwanej grupy duchowego wsparcia. Zapisy w zakrystii. Przy zapisie można złożyć dobrowolną ofiarę na rzecz pielgrzymki.
 6. Informujemy naszych drogich Parafian i gości, że w okresie wakacyjnym / do 31 sierpnia/ od poniedziałku do piątku Mszy św. porannych nie będzie. Kościół w tym okresie będzie otwarty codziennie od godziny 9.00. Kancelaria parafialna w okresie wakacji czynna będzie tylko w soboty w wyznaczonych godzinach. W nagłych sprawach prosimy zgłaszać się bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.
 7. Dziękujemy za przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii i za ofiarowane kwiaty.
 8. W agendzie do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela, Pismo Święte, albumy, znicze, wiele innych artykułów.
 9. Zapowiedzi przedmałżeńskie:
 • Jarosław Zaucha zam. Stronie Śląskie
  Joanna Kuźmińska zam. Stronie Śląskie

Przypominamy także, że wakacje nie są czasem wolnym od Boga i obowiązków religijnych. Obowiązują nas zatem także na urlopach niedzielna Msza św., osobista modlitwa, zachęcamy także do korzystania z sakramentu spowiedzi.
Wszystkim wyjeżdżającym na wakacyjne kolonie, urlopy, obozy

i wszystkim przybywającym do naszej wspólnoty, życzymy aby był to czas rekreacji,
a także odnajdywania Bożych śladów
w pięknie stworzenia.


0 comments on “Ogłoszenia duszpasterskie
2 Pingi/Trackbacki dla "Ogłoszenia duszpasterskie"
 1. […] Opublikowaliśmy również bieżące ogłoszenia duszpasterskie […]

 2. […] Opublikowaliśmy również bieżące ogłoszenia duszpasterskie […]

Dodaj komentarz