Ogłoszenia duszpasterskie

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 21 MAJA 2017 ROKU

 1. Dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej uroczystość I Komunii św. Msza św. I – Komunijna będzie odprawiona o godz. 10.00. Pozostałe Msze św.: 7.30, 9.00, 12.30 i 18.00. Prosimy, aby na Mszę św. o godz. 10.00 przyszły dzieci z klas III, ich rodzice, krewni i przyjaciele. Do soboty dzieci z klas II będą przeżywały tzw. Biały Tydzień, uczestnicząc codziennie w majówkach, Mszach św. i przyjmując Komunię św.
 2. Nabożeństwo majowe dzisiaj wspólnie z dziećmi komunijnymi o godz.16.00.
 3. Od poniedziałku przez trzy kolejne dni będziemy obchodzić Dni Krzyżowe. Po mszy świętej udamy się pod krzyż misyjny gdzie będziemy się modlić o dobre urodzaje i za kraje głodujące. Będziemy prosić Boga o obfite plony i błogosławieństwo dla ciężkiej pracy ludzkiej na roli, o sprawiedliwy podział dóbr i chleb dla głodujących w naszym kraju i na całym świecie.
 4. W poniedziałek od godziny 16.00 spowiedź dla kandydatów do bierzmowania, ich świadków i rodzin.
 5. We wtorek Mszy Świętej porannej nie będzie.
 6. We wtorek o godzinie 17.00 rozpocznie się Msza Święta, podczas której Jego Ekscelencja ks. Biskup Ignacy Dec udzieli młodzieży klas III gimnazjalnej sakramentu bierzmowania. Z tej racji kancelaria parafialna we wtorek będzie nieczynna.
 7. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30 połączona z nabożeństwem majowym, a po niej Msza św. wieczorna – zapraszamy Czcicieli Matki Najświętszej.
 8. W piątek przypada Dzień Matki. Z tej okazji w czasie nabożeństwa majowego i wieczornej Eucharystii wszystkie drogie Mamy będziemy polecać opiece naszej wspólnej Matki – Maryi.
 9. W przyszłą niedzielę  o godzinie 16.00 w grocie Maryjnej koło Bolesławowa odbędzie się nabożeństwo majowe. W naszym kościele nabożeństwa o godzinie 17.30 nie będzie.
 10. W przyszłą niedzielę Członkowie Rady Parafialnej przeprowadzą kolejną zbiórkę do puszek na pokrycie kosztów remontu dachu kaplicy pogrzebowej.
 11. Trwa miesiąc maj, tradycyjnie poświęcony Matce Bożej. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych codziennie w naszym kościele o godzinie 17.30.
 12. Dziękujemy za przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii.
 13. W agendzie do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela, Pismo Święte, albumy, różańce, znicze i wiele innych artykułów.
 14. Zapowiedzi przedmałżeńskie:
 • Karol Wrzalski zam. Chojęcin
  Natalia Ewa Stefaniak zam. Wrocław
 • Artur Markowicz zam. Stronie Śląskie
  Anna Żukowska zam. Nowy Waliszów


0 comments on “Ogłoszenia duszpasterskie
2 Pingi/Trackbacki dla "Ogłoszenia duszpasterskie"
 1. […] Opublikowaliśmy również bieżące ogłoszenia duszpasterskie […]

 2. […] Opublikowaliśmy również bieżące ogłoszenia duszpasterskie […]

Dodaj komentarz