• Aktualności parafialne

Najnowsze i trochę starsze wydarzenia w Parafii...

Ważne informacje
W czasie wakacji /od 24 czerwca/ nie będzie Mszy św. porannej w dni powszednie. W dni powszednie Msza św. codziennie o godz. 18:00. Przed każdą Mszą św. jest możliwość skorzystania z sakramentu Spowiedzi św. W niedzielę Msze św. w normalnym porządku: 7:30, 9:00. 10:30, 12:00, 18:00.

Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna codziennie po Mszy św. wieczornej. Bardzo ważne sprawy w każdym innym czasie.
Rozpoczęły się wakacje, wszystkim naszym parafianom wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego wypoczynku i dobrej pogody.

W naszej parafii witamy miłych gości i życzymy miłego wypoczynku i pobytu w naszych stronach.
Przypominamy o prawie i obowiązku człowieka wierzącego do uczestniczenia w niedzielnej Mszy św. i o osobistej modlitwie, również w czasie wakacji.
DUSZPASTERZE

Count of comments: 0