• Aktualności parafialne

Najnowsze i trochę starsze wydarzenia w Parafii...

1. Trwają wakacje, wszystkim naszym parafianom wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego wypoczynku i dobrej pogody. W naszej parafii witamy miłych gości i życzymy miłego wypoczynku i pobytu w naszych stronach.
2. W dzisiejszą niedzielę w związku z przypadającym wspomnieniem św. Krzysztofa – Patrona Kierowców po każdej Mszy Świętej poświęcamy pojazdy /SAMOCHODY, ROWERY, SKUTERY, MOTORY, HULAJNOGI ITD./ na parkingu przy kościele. W czasie poświecenia zbieramy ofiary na środki transportu dla misjonarzy.
3. W przyszłą niedzielę, 1 sierpnia, pierwszą miesiąca, po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 12:00 zmiana tajemnic różańcowych.
4. Serdecznie zapraszamy do udziału w 18 Pieszej Pielgrzymce Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę w dniach 1 – 8 sierpnia 2021r. pod hasłem „NADZIEJĄ ZBAWIENI”.
My w parafii będziemy uczestniczyć w pielgrzymce duchowo codziennie od 1 do 9 sierpnia. Codziennie od niedzieli o 17:30 modlitwa różańcowe w intencji pielgrzymów również duchowych, o 18:00 Msza św., po Mszy św. będziemy wychodzić do groty Matki Bożej koło kościoła. Tam modlitwa w naszych intencjach i Apel Jasnogórski. Zapraszam wszystkich do wspólnego modlitewnego pielgrzymowania.
5. W czasie wakacji nie ma Mszy św. porannej. Msza św. w dni powszednie codziennie o godz. 18:00. W niedzielę Msze św. w porządku normalnym, czyli 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00. Spowiedź św. przed każdą Mszą św.
6. W czasie wakacji kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. wieczornej 18:45 – 19:00.
7. W czasie wakacji kościół jest otwarty od godz. 9:00 do Mszy św. wieczornej.
8. W środę o godz. 18:00 nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. W czwartek od 17:00 do 18:00 Godzina Święta, czyli wystawienie Najświętszego Sakramentu i indywidualna adoracja. W czasie adoracji od 17:30 okazja do Spowiedzi św. Zakończenie adoracji Koronką do Bożego Miłosierdzia następnie Msza św. Naszą modlitwą otaczamy powołanych do służby w Kościele modlimy się o święte i dobre powołania kapłańskie i zakonne.
9. Codziennie w dni powszednie o 17:30, a w niedzielę po Mszy św. porannej modlimy się w kościele wspólnie na Różańcu. Zapraszamy Róże Różańcowe i wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy.
10. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych. Intencje mszalne można zamawiać w zakrystii po każdej Mszy św. w kancelarii parafialnej.
11. Zachęcamy do odwiedzenia naszej agendy parafialnej, gdzie można nabyć m. in. PISMO ŚWIĘTE, „Dzienniczek” św. siostry Faustyny, inne książki, artykuły związane z Sakramentem Chrztu Św. Sakramentem Pierwszej Komunii Św., wkłady do świec oraz prasę katolicką, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Niedzielę. Zapraszamy.
12. Dziękujemy wszystkim za posprzątanie i przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii.

Posted on 2021 07 26 by Marek

Informujemy, iż w okresie wakacyjnym od poniedziałku do soboty odprawiana jest tylko Msza św. wieczorna o godz. 18.00 (nie ma Mszy porannej). Kościół otwarty jest od godz. 9.00 - zachęcamy do indywidualnej adoracji.
Msze św. w niedzielę w normalnym porządku: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00.
Kancelaria parafialna czynna codziennie po Mszy wieczornej od 18.40 do 19.00.
Posted on 2021 06 28 by Marek