Powołani z parafii

Kapłani, siostry zakonne i alumni powołani z naszej parafii:

Ks. Kanonik Jan MACIOŁEK
Ur. 20. czerwca 1949 r.
Święcenia kapłańskie: 31. maja 1975 r.
Kanonik Kapituły Kolegiackiej Ex. Num.
Wicedziekan Dekanatu Międzylesie.
Proboszcz parafii pw. św. Mikołaja w Domaszkowie (Diecezja Świdnicka).
tel.: (74) 813 20 21

Ks. Prałat Andrzej ĆWIK
Ur. 10. września 1951 r.
Święcenia kapłańskie: 19. maja 1979 r.
Kanonik Honorowy Kapituły Kolegiackiej.
Kapelan honorowy Ojca Świętego (Prałat).
Wicedziekan Dekanatu Sobótka.
Członek Komisji Liturgicznej Archidiecezji Wrocławskiej.
Proboszcz parafii pw. Bożego Ciała i Matki Bożej Częstochowskiej w Wierzbicach (Archidiecezja Wrocławska).
tel.: (71) 390 80 33

Ks. Kanonik Mariusz WITCZAK
Święcenia kapłańskie: 23. maja 1987 r.
Kanonik EC.
Proboszcz parafii Matki Bożej Ostrobramskiej w Sosnówce (Diecezja Legnicka).
tel.: (75) 761 06 25

O. Daniel KOSTOWSKI OFM
Ur. 16. lutego 1963 r.
Święcenia kapłańskie: 18. maja 1991 r.
Proboszcz w Nottuln (Diecezja Munster – Niemcy).

O. Dariusz BRYK OFMConv
Ur. 30. marca 1964 r.
Święcenia kapłańskie: 17. czerwca 1995 r.
Zgromadzenie Ojców Franciszkanów Konwentualnych.
Obecnie w klasztorze św. Antoniego w Krakowie.
e-mail: d.bryk@franciszkanie.pl

Ks. dr Dominik OSTROWSKI
Ur. 17. kwietnia 1975 r.
Święcenia kapłańskie: 26. maja 2001 r.
Doktorat na Papieskim Ateneum św. Anzelma w Rzymie.
Wicerektor Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Świdnickiej.
Ceremoniarz katedralny w Świdnicy.
Kanonik EC.
Autor strony: www.liturgista.pl
e-mail: ostrowik@liturgista.pl
tel.: (74) 85 64 900

Ks. Andrzej MAJKA
Ur. 29. listopada 1979 r.
Święcenia kapłańskie: 20. maja 2006 r.

Ks. Kamil RACZYCKI
Ur. 30. lipca 1981 r.
Święcenia kapłańskie: 20. maja 2006 r.
e-mail: kamilraczycki@wp.pl

Ks. Andrzej RACZYCKI
Ur. 11. września 1985 r.
Święcenia kapłańskie: 21. maja 2011 r.
e-mail: andrzejraczycki@wp.pl

S. Maria Emilia (Joanna Jarowska)
Zgromadzenie Sióstr św. Dominika.
Śluby Wieczyste: 8. sierpnia 2003 r.

S. Maria Cypriana (Edyta Pobiarzyn)
Ur. 15. lutego 1976 r.
Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo.
Śluby Wieczyste: 8. sierpnia 2004 r.

S. Maria Ignacja (Bernadetta Beier)
Ur. 30. grudnia 1979 r.
Zgromadzenie: Wspólnota Niepokalanej Matki Wielkiego Zawierzenia.
Śluby Wieczyste: 26. sierpnia 2008 r.


Dodaj komentarz