XXVII Niedziela Zwykła - 06.10.2019 r. @ 2019 10 06
1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 12:00 zmiana tajemnic różańcowych.
2. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17:30, również w niedzielę, dla wszystkich dzieci młodzieży i dorosłych. Dzieci i młodzież zapraszamy szczególnie we wtorki i czwartki na nabożeństwo różańcowe. Wszystkich naszych parafian zapraszamy do wspólnej modlitwy.
3. W przyszłą niedzielę, 13 października, odbędzie się tzw. DZIEŃ PAPIESKI pod hasłem „WSTAŃCIE CHODŹMY” Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na stypendia naukowe dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin. Również w przyszłą niedzielę przedszkole miejskie im. Jana Pawła II będzie obchodzić swój dzień patronalny w czasie Mszy św. o godz. 10:30. Zapraszamy. Po Mszy św. o godz. 10:30 niespodzianka.
4. We wtorki zapraszamy młodzież w każdym wieku na Mszę św. o godz. 18:00 i spotkanie modlitewne i konferencję.
5. Wspólnota HALLELUJAH zaprasza na spotkanie modlitewne w każdą środę na godz. 19:00 do salki katechetycznej. Wcześniej o 18:00 Msza św. w kościele.
6. W każdy czwartek, o godz. 18:00 w kawiarence św. Maternusa spotkanie naszej scholii parafialnej. Zapraszamy nowe chętne dzieci do scholii.
7. Ks. Proboszcz odwiedzi swoich chorych, w piątek, 11 października.
8. Msze św. w tygodniu o godz. 7:00 i 18:00. W środę o godz. 18:00 nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. W miesiącu październiku, w czwartki, Godzina Święta wpisuje się w nabożeństwo różańcowe. Zapraszamy. Również w październiku Spowiedź św. przed nabożeństwem różańcowym czyli od godziny 17:15.
9. Zarząd Klubu Honorowych Dawców Krwi „BRYLANT” zwraca się z apelem – prośbą o oddawanie krwi. Można to zrobić w poniedziałek, 7 października, w godz: 10:00-13:00 w CETiK-u. Zachęcamy i zapraszamy.
10. Zbliża się listopad – miesiąc naszej szczególnej pamięci o zmarłych. Prosimy o uprzątnięcie grobów swoich bliskich, ale także pamiętajmy o grobach opuszczonych, zaniedbanych. W kościele wyłożone są kartki wypominkowe – to także forma naszej pamięci modlitewnej o zmarłych. Prosimy wypełniać je czytelnie, imiona piszemy w pierwszej osobie /np.: Zofia, Antoni itp./ oraz podajemy na kartce miejsce zamieszkania, ponieważ – wzorem lat ubiegłych – będą one wyczytywane w kościele według ulic. Wypominki prosimy składać w kopertach na tacę, w zakrystii, w kancelarii parafialnej oraz w specjalnej skarbonie wystawionej w kościele od przyszłej niedzieli.
11. Dziękujemy wszystkim za przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii.
12. Poszukujemy osoby chętnej podjąć się funkcji ORGANISTY w naszej parafii.
13. Zachęcam do odwiedzenia naszej agendy, gdzie można nabyć różne artykuły, i prasę katolicką, Gościa Niedzielnego, Nowy numer Małego Gościa i Niedzielę. W agendzie do nabycia kalendarz parafialny na 2020 rok w cenie 7 zł.
14. Zachęcamy dzieci i młodzież do zostania ministrantem lub ministrancką. Zbiórka ministrantów w soboty o godz. 11:00. Można się zapisać w zakrystii.
NA DOBRĄ NIEDZIELĘ I CAŁY TYDZIEŃ WSZYSTKIM OBECNYM SZCZĘŚĆ BOŻE !!!

News powered by CuteNews - http://cutephp.com