XXI Niedziela Zwykła - 25.08.2019 r. @ 2019 08 25
1. Trwają wakacje, wszystkim naszym parafianom, którzy jeszcze wyjeżdżają na wakacje życzymy dobrego wypoczynku i dobrej pogody. W naszej parafii witamy miłych gości i życzymy miłego wypoczynku i pobytu w naszych stronach.
2. W przyszłą niedzielę, 1 września, pierwszą miesiąca, po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 12:00 zmiana tajemnic różańcowych.
3. Jutro /poniedziałek/ uroczystość NMP Częstochowskiej. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00 w czasie której odnowimy śluby jasnogórskie.
4. W środę o godz. 18:00 nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. W czwartek o godzinie 17:30 – Godzina Święta, czyli wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św. Zakończenie adoracji Koronką do Bożego Miłosierdzia następnie Msza św. W tym dniu szczególnie modlimy się za powołanych do służby w Kościele i o nowe święte powołania kapłańskie i zakonne.
5. W czasie wakacji nie ma Mszy św. porannej. Msza św. w dni powszednie codziennie o godz. 18:00. W niedzielę Msze św. w porządku normalnym czyli 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00. Spowiedź św. przed każdą Mszą św. W czasie wakacji kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.
W czasie wakacji kościół jest otwarty od godz. 9:00 do Mszy św. wieczornej.
6. Zachęcam do odwiedzenia naszej agendy, gdzie można nabyć różne artykuły,i prasę katolicką, Gościa Niedzielnego, Niedzielę. Prasa katolicka do nabycia również przy wyjściach z kościoła. W agendzie do nabycia PISMO ŚWIĘTE, „Dzienniczek św. siostry Faustyny i „O naśladowaniu Chrystusa” Tomasza a Kempis.
7. Dziękujemy wszystkim za przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii.
8. Trwa miesiąc sierpień, tradycyjny miesiąc trzeźwości. Zachęcam tych którzy mogą i chcą do podjęcia abstynencji w tym miesiącu w intencji trzeźwości naszego narodu.
9. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych. Intencje mszalne można zamawiać w zakrystii po każdej Mszy św.
10. Poszukujemy osoby chętnej podjąć się funkcji ORGANISTY w naszej parafii.
11. Policja zwraca się z apelem o ostrożność w związku z próbami oszustw metodą „na wnuczka”.

NA DOBRĄ NIEDZIELĘ I CAŁY TYDZIEŃ WSZYSTKIM OBECNYM SZCZĘŚĆ BOŻE !!!


W tym tygodniu w kościele obchodzimy wspomnienie:
- poniedziałek; NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ, UROCZYSTOŚĆ
- wtorek; ŚW. MONIKI
- środa; ŚW. AUGUSTYNA, BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA
- czwartek; MĘCZEŃSTWO ŚW. JANA CHRZCICIELA

News powered by CuteNews - http://cutephp.com