XIV Niedziela Zwykła - 07.07.2019 r. @ 2019 07 06
1. W dzisiejszą niedzielę, pierwszą miesiąca, po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 12:00 zmiana tajemnic różańcowych.
2. Trwają wakacje, wszystkim naszym parafianom wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego wypoczynku i dobrej pogody. W naszej parafii witamy miłych gości i życzymy miłego wypoczynku i pobytu w naszych stronach. Przypominamy o prawie i obowiązku człowieka wierzącego do uczestniczenia w niedzielnej Mszy św. i do osobistej modlitwy, również w czasie wakacji.
3. Nabożeństwo fatimskie w sobotę, 13 LIPCA, o godz.18:00. Nabożeństwo rozpocznie różaniec fatimski, następnie Msza św. i procesja fatimska z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła i Apel Jasnogórski. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.
4. W najbliższą niedzielę, 14 lipca, po Mszach św. odbędzie się promocja książek dr Wandy Półtawskiej, wieloletniej współpracownicy św. Jana Pawła II, cudownie uzdrowionej przez św. o. Pio. Jej książka o życiu rodzinnym i małżeńskim zatytułowana „Uczcie się kochać” jest poradnikiem dla małżeństw, rodziców i młodzieży, pełnym przykładów z życia. Kosztuje 20 zł.
5. W środę o godz. 18:00 nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. W czwartek o godzinie 17:30 – Godzina Święta, czyli wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św. Zakończenie adoracji Koronką do Bożego Miłosierdzia następnie Msza św. W tym dniu szczególnie modlimy się za powołanych do służby w Kościele i o nowe święte powołania kapłańskie i zakonne.
6. W czasie wakacji nie ma Mszy św. porannej. Msza św. w dni powszednie codziennie o godz. 18:00. W niedzielę Msze św. w porządku normalnym czyli 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00. Spowiedź św. przed każdą Mszą św. W czasie wakacji kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. wieczornej. Również w czasie wakacji kościół będzie otwarty od godz. 9:00 do Mszy św. wieczornej.
7. Przypominamy, że w przyszłą niedzielę, 14 lipca, drugą miesiąca, ofiary składane na tacę przeznaczone są na potrzeby remontowe w naszej parafii.
8. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych. Intencje mszalne można zamawiać w zakrystii po każdej Mszy św., jak również w kancelarii parafialnej.
9. Zachęcam do odwiedzenia naszej agendy, gdzie można nabyć różne artykuły,i prasę katolicką, Gościa Niedzielnego, Niedzielę. Prasa katolicka do nabycia również przy wyjściach z kościoła. W agendzie do nabycia PISMO ŚWIĘTE, „Dzienniczek św. siostry Faustyny i „O naśladowaniu Chrystusa” Tomasza a Kempis.
10. Dziękujemy wszystkim za przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii.

NA DOBRĄ NIEDZIELĘ I CAŁY TYDZIEŃ WSZYSTKIM OBECNYM SZCZĘŚĆ BOŻE !!!

W tym tygodniu w kościele obchodzimy wspomnienie:
- poniedziałek; ŚW. JANA Z DUKLI, KAPŁANA,
- czwartek; ŚW. BENEDYKTA, OPATA, PATRONA EUROPY,
- piątek; ŚW. BRUNONA BONIFACEGO Z KWERFURTU, BISKUPA I MĘCZNNIKA
- sobota; ŚWIETYCH PUSTELNIKÓW ŚWIERADA I BENEDYKTA

News powered by CuteNews - http://cutephp.com