WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE - 29.05.2022 @ 2022 05 29
1. Obchodzimy dziś UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego, tzw. „ZIELONE ŚWIĄTKI”. W wigilię uroczystości Zesłania Ducha Świętego, tzn. w sobotę 4 CZERWCA, po Mszy św. wieczornej nabożeństwo czuwania przed zesłaniem Ducha Świętego. Dziś po Mszy św. o godz. 12:00 odbędzie się spotkanie dla rodziców i dzieci, które będą obchodzić rocznicę Pierwszej Komunii Świętej. Obecność dzieci i rodziców obowiązkowa.
2. Jutro w czasie Mszy św. o godz. 17:00, 50 osób, przystąpią do sakramentu Bierzmowania, którego udzieli ks. Bp. Adam Bałabuch. Prosimy by młodzież przystępująca do sakramentu Bierzmowania i ich świadkowie byli już obecni w kościele o godz. 16:30. Ze względu na to wydarzenie jutro /poniedziałek 30 maja/ nabożeństwo majowe po Mszy św. porannej.
3. We wtorek ostatnie nabożeństwo o godz. 17:15 nabożeństwo majowe. Codziennie do soboty włącznie Nowenna do Ducha Świętego przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Nowenna połączona jest z nabożeństwem majowym i czerwcowym.
4. W naszej polskiej tradycji czerwiec to szczególny miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Przez cały czerwiec codziennie nabożeństwo czerwcowe po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy.
5. W piątek, 3 czerwca, pierwszy miesiąca, okazja do Spowiedzi św. od godz. 17:30. Szczególnie zapraszamy dzieci, które w tym roku przystąpiły po raz pierwszy do Spowiedzi i Komunii św. Zapraszamy dzieci młodzież i dorosłych.
6. W piątek, 3 czerwca przed południem, ks. Proboszcz odwiedzi swoich chorych. Ks. Paweł odwiedzi swoich chorych w sobotę, 11 czerwca.
7. W sobotę, 4 czerwca, pierwszą miesiąca, nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17:15. Wystawienie Najświętszego Sakramentu, wspólna modlitwa różańcowa, piętnastominutowe rozmyślanie. Zapraszamy.
8. W sobotę, 25 czerwca, organizujemy pielgrzymkę do Legnicy do Sanktuarium św. Jacka gdzie parę lat temu miał miejsce Cud Eucharystyczny, do katedry legnickiej i do sanktuarium benedyktyńskiego w Legnickim Polu. Koszt 50 zł przy pełnym autokarze. Zapisy w zakrystii do 12 czerwca włącznie. Zachęcamy do udziału.
9. W dniach 18.07. – 22.07.2022r. organizujemy w naszej parafii półkolonie dla naszych dzieci. Udział jest bezpłatny. Zapewniamy wiele atrakcji między innymi wycieczki do ciekawych miejsc, warsztaty, itp. Jeśli są już dzieci zdecydowane na udział w półkoloniach prosimy rodziców by zapisywać dzieci w zakrystii lub kancelarii parafialnej lub telefonicznie. Liczba miejsc ograniczona.
10. Wspólnota Hallelujah zaprasza na wspólną adoracje Najświętszego Sakramentu we wtorki od 18:45 do 19:30.
11. Zachęcam do odwiedzenia naszej agendy parafialnej, gdzie można nabyć m. in. artykuły związane z Sakramentem Chrztu Św. Sakramentem Pierwszej Komunii Św. oraz prasę katolicką, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Niedzielę. Zapraszamy.
12. Dziękujemy wszystkim za posprzątanie i przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii.
NA DOBRĄ NIEDZIELĘ I CAŁY TYDZIEŃ WSZYSTKIM OBECNYM SZCZĘŚĆ BOŻE !!!
News powered by CuteNews - http://cutephp.com