XXII Niedziela w ciągu roku - 29.08.2021 @ 2021 08 31
1. Kończą się wakacje. W środę, 1 września, rozpoczyna się rok szkolny i katechetyczny. Z tej okazji zapraszamy na Msze Świętą o godz. 18:00 dzieci i młodzież, rodziców oraz dyrekcję i nauczycieli naszego zespołu szkół. Okazja do Spowiedzi Świętej od godziny 17:30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego życzymy wszystkim światła Ducha Świętego i wytrwałości.
2. W piątek, 3 września, przed południem Ks. Proboszcz odwiedzi swoich chorych.
3. Ks. Paweł swoich chorych odwiedzi w miesiącu październiku.
4. W piątek, pierwszy miesiąca, zapraszamy do Spowiedzi św. pierwszo piątkowej od godz. 17:30. Szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież. Po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
5. W sobotę, 4 września, pierwsza miesiąca, nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17:15. Wystawienie Najświętszego Sakramentu wspólna modlitwa różańcowa, piętnastominutowe rozmyślanie oraz okazja do Spowiedzi św. Zapraszamy.
6. W przyszłą niedzielę, pierwszą miesiąca, po Mszach św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po Mszy św. o godz. 12:00 zmiana tajemnic różańcowych. Również w przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek po Mszach św. na potrzeby „CARITAS” naszej diecezji.
7. W niedzielę, 12 września, odbędzie się odpust ku czci św. Maternusa. Msza św. odpustowa o godz. 16:00. Po Mszy św. zapraszamy na mini festyn parafialny obok kościoła. W programie przedstawienie teatru kukiełkowego dla dzieci i dorosłych, występy artystyczne, gry i zabawy oraz zabawa taneczna. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy i zabawy. Dla dzieci teatr, wata cukrowa i inne. Przewidziany jest również poczęstunek. Więcej szczegółów w przyszłą niedzielę. Bardzo proszę o upieczenie ciast wszystkie chętne osoby. Prosimy o pomoc w organizacji festynu. Chętnych do pomocy w organizacji i przeprowadzeniu festynu prosimy o zgłaszanie się do ks. Proboszcza.
8. Od jutra Msza św. w dni powszednie codziennie o godz. 7:00 i 18:00. W niedzielę Msze św. o godz.7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00. Intencje mszalne można zamawiać
w kancelarii i zakrystii po każdej Mszy św. Kancelaria parafialna czynna codziennie od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej, a w soboty od godz. 8:00 do godz. 9:00. Zapraszamy. Do sakramentu Spowiedzi św. można przystąpić codziennie przed Mszą św. Przypominamy że w dni powszednie kościół jest otwarty pomiędzy Mszą św. poranną i wieczorną. Zapraszamy na chwilę indywidualnej modlitwy do kościoła.
9. W środę o godz. 18:00 nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. W czwartek o godzinie 17:00 – Godzina Święta, czyli wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Zakończenie adoracji Koronką do Bożego Miłosierdzia następnie Msza św. W tym dniu szczególnie modlimy się za powołanych do służby w Kościele i o nowe święte powołania kapłańskie i zakonne.
10. Zachęcam do odwiedzenia naszej agendy, gdzie można nabyć różne artykuły, np. artykuły do Pierwszej Komunii Św. i inne, oraz najnowszą prasę katolicką, Gościa Niedzielnego, Niedzielę. Zapraszamy.
11. Poszukujemy osoby chętnej podjąć się funkcji ORGANISTY w naszej parafii.
12. Dziękujemy wszystkim za posprzątanie i przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii.

NA DOBRĄ NIEDZIELĘ I CAŁY TYDZIEŃ WSZYSTKIM OBECNYM SZCZĘŚĆ BOŻE !!!
News powered by CuteNews - http://cutephp.com