XII Niedziela w ciągu roku - 20.06.2021 @ 2021 06 20
1. W środę, 23 czerwca, obchodzimy „Dzień Ojca”. W czasie nowenny do M.B. Nieustającej Pomocy będziemy w sposób szczególny modlić się za naszych ojców. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Naszym ojcom składamy serdeczne życzenia wielu Łask Bożych, opieki Matki Najświętszej i naszych świętych patronów oraz zdrowia i radości. Dla zmarłych wypraszamy łaskę życia wiecznego. Pamiętajmy w modlitwach prywatnych o naszych ojcach.
2. W czwartek uroczystość NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA. Msze św. w tym dniu o godz. 9:00 i 18:00. Nie będzie Mszy św. o godz. 7:00.
3. W piątek, 25 czerwca, w czasie Mszy św. o godz. 17:00, Ks. Biskup Adam Bałabuch udzieli sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży i dorosłym.
4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania młodzieży oraz ich rodziców i dorosłych kandydatów w poniedziałek, 21 czerwca, o godz. 19:00 w kościele. Obecność wszystkich obowiązkowa. We wtorek, 22 czerwca, próba dla kandydatów do bierzmowania o godz. 19:00 w kościele. We czwartek, 24 czerwca, o godz. 19:00 Spowiedź św. dla kandydatów do bierzmowania, ich świadków i rodziców i wszystkich chętnych. Zachęcamy także dzieci i młodzież wszystkich pozostałych klas, oraz gimnazjum którzy kończą rok szkolny oraz ich rodziców, by w tym dniu również przystąpili do sakramentu Spowiedzi św.
5. W piątek, 25 czerwca, kończy się rok szkolny i katechetyczny. W tym dniu w czasie Mszy św., o godz. 17:00 razem z Ks. Biskupem ADAMEM podziękujemy dobremu Bogu za wszystkie otrzymane dary i łaski w ciągu tego czasu pracy i nauki oraz poprosimy o bezpieczne i szczęśliwe wakacje. Zapraszamy na tę liturgię dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców oraz dyrektorów naszych szkół i przedszkola.
6. Przez cały czerwiec codziennie nabożeństwo czerwcowe po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
7. W dni powszednie Msze św. o godz. 7:00 i 18:00. Spowiedź św. codziennie przed Mszą św. poranną i wieczorną. W środy Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. W czwartki od godz. 17:00 do 18:00 – Godzina Święta, czyli możliwość indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu, którą kończymy Koronką do Bożego Miłosierdzia. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św. od godz. 17:30. Codziennie w dni powszednie o 17:30, a w niedzielę po Mszy św. porannej modlimy się w kościele wspólnie na Różańcu. Zapraszamy Róże Różańcowe i wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy.
8. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych. Intencje mszalne można zamawiać w zakrystii po każdej Mszy św. w kancelarii parafialnej.
9. Zachęcam do odwiedzenia naszej agendy parafialnej, gdzie można nabyć m. in. artykuły związane
z Sakramentem Chrztu Św. Sakramentem Pierwszej Komunii Św. oraz prasę katolicką, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Niedzielę. Zapraszamy.
10. Dziękujemy wszystkim za posprzątanie i przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii.
11. Informujemy, że z dniem dzisiejszym zniesiona zostaje dyspensa od niedzielnej Mszy św. Zapraszamy do uczestniczenia w Mszach św. i w kościele w dni powszednie, a szczególnie w niedzielę. Przypominamy o obowiązku uczestniczenia w Mszach św. niedzielnych do czego zobowiązują nasz przykazanie Boże i Kościelne.

NA DOBRĄ NIEDZIELĘ I CAŁY TYDZIEŃ WSZYSTKIM OBECNYM SZCZĘŚĆ BOŻE !!!
News powered by CuteNews - http://cutephp.com