XI Niedziela w ciągu roku @ 2021 06 13
1. W naszej polskiej tradycji czerwiec to szczególny miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Przez cały czerwiec codziennie nabożeństwo czerwcowe po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
2. W dni powszednie Msze św. o godz. 7:00 i 18:00. Spowiedź św. codziennie przed Mszą św. poranną i wieczorną. W środy Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. W czwartki od godz. 17:00 do 18:00 – Godzina Święta, czyli możliwość indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu, którą kończymy Koronką do Bożego Miłosierdzia. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św. od godz. 17:30. Codziennie w dni powszednie o 17:30, a w niedzielę po Mszy św. porannej modlimy się w kościele wspólnie na Różańcu. Zapraszamy Róże Różańcowe i wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy.
3. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych. Intencje mszalne można zamawiać w zakrystii po każdej Mszy św. w kancelarii parafialnej.
4. Zachęcam do odwiedzenia naszej agendy parafialnej, gdzie można nabyć m. in. artykuły związane z Sakramentem Chrztu Św. Sakramentem Pierwszej Komunii Św. oraz prasę katolicką, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Niedzielę. Zapraszamy.
5. W dzisiejszą niedziele, drugą miesiąca, ofiary składane na tacę są przeznaczone na cele remontowe w naszej parafii. „Bóg zapłać” za złożone ofiary. W zeszłym miesiącu zebraliśmy na ten cel 2653 zł.
6. Dziękujemy wszystkim za posprzątanie i przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii.
7. Jeszcze raz składam serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowanie i przeprowadzenie uroczystości „Bożego Ciała”, jak również pomagały i uczestniczyły w oktawie tej uroczystości. Wielkie „Bóg zapłać” za okazane serce i pomoc.

NA DOBRĄ NIEDZIELĘ I CAŁY TYDZIEŃ WSZYSTKIM OBECNYM SZCZĘŚĆ BOŻE !!!

News powered by CuteNews - http://cutephp.com