XXIV Niedziela Zwykła - 13.09.2020 @ 2020 09 13
1. Dzisiaj w naszej parafii obchodzimy odpust ku czci św. Maternusa. Msza św. odpustowa o godz. 10:30. Po Mszy św. zapraszamy na mini festyn parafialny obok kościoła. W programie przedstawienie teatru kukiełkowego dla dzieci i dorosłych, występ zespołu muzycznego „40 synów i 30 wnuków jeżdżących na 70 oślętach”, gry i zabawy.
Dla dzieci dmuchany zamek zjeżdżalnia, wata cukrowa i inne. Zapraszamy także na poczęstunek /KIEŁBASKI Z GRILLA, BIGOS I WIELE INNYCH/. Bardzo prosimy o zachowywanie zasad bezpieczeństwa w czasie pikniku oraz o pomoc w sprzątaniu po pikniku. Dzisiaj nie będzie Mszy św. o godz. 12:00.
2. Dzisiaj także dzień fatimski. O godz. 17:30 modlitwa różańcowa a po Mszy św. procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła. Zapraszamy.
3. Jutro, 14 września, święto podwyższenia Krzyża Świętego. Msze św. jutro o godz. 9:00 i 18:00. O godz. 8:30 i 17:30 w kościele nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Zapraszamy do wspólnego rozważania męki i śmierci Pana Jezusa.
4. W wtorek, we wspomnienie M.B. Bolesnej o 17:30 nabożeństwo różańcowe.
5. W tym tygodniu we wtorek i w czwartek o godz. 16:30 próba dla dzieci przystępujących w tym roku do Pierwszej Spowiedzi i Komunii św. w kościele.
6. W ramach obchodów święta św. Stanisława Kostki, w piątek, 18 września, zapraszamy dzieci i młodzież w każdym wieku na Mszę św. o godz. 18:00. Dla dzieci przystępujących w tym roku do Pierwszej Komunii i Spowiedzi św. oraz dla młodzieży kandydatów do bierzmowania obecność obowiązkowa. Zapraszamy.
7. Zachęcamy dzieci i młodzież w każdym wieku, by zapisywać się do Liturgicznej Służby Ołtarza.
8. Przy wyjściu z kościoła i w naszej agendzie do nabycia cegiełki na remont świdnickiej katedry. Cegiełka w formie pudełka z cukierkami. Koszt 25 zł. Zachęcamy do nabywania i wspomożenia wielkiego remontu naszej katedry w Świdnicy.
9. W dni powszednie Msze św. codziennie o godz. 7:00 i 18:00. W niedzielę Msze św. o godz.7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00. Intencje mszalne można zamawiać w kancelarii i zakrystii po każdej Mszy św. Do sakramentu Spowiedzi św. można przystąpić codziennie przed Mszą św. Przypominamy że w dni powszednie kościół jest otwarty pomiędzy Mszą św. poranną i wieczorną. Zapraszamy na chwilę modlitwy do kościoła.
10. W środę o godz. 18:00 nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. W czwartek o godzinie 17:00 – Godzina Święta, czyli wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Zakończenie adoracji Koronką do Bożego Miłosierdzia następnie Msza św. W tym dniu szczególnie modlimy się za powołanych do służby w Kościele i o nowe święte powołania kapłańskie i zakonne.
11. Zachęcam do odwiedzenia naszej agendy, gdzie można nabyć różne artykuły, np. artykuły do Pierwszej Komunii Św. i inne, oraz najnowszą prasę katolicką, Gościa Niedzielnego, Niedzielę. Zapraszamy.
12. Poszukujemy osoby chętnej podjąć się funkcji ORGANISTY w naszej parafii.
13. Dziękujemy wszystkim za posprzątanie i przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii.
14. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby remontowe w naszej parafii. Serdeczne i wielkie „Bóg zapłać” za złożone ofiary.
NA DOBRĄ NIEDZIELĘ I CAŁY TYDZIEŃ WSZYSTKIM OBECNYM SZCZĘŚĆ BOŻE !!!
News powered by CuteNews - http://cutephp.com